سینــــدرلا

عجیب ترین ازدواج های جهان

نویسنده : بنفشه مافی | تاریخ : 17:37 - دوشنبه چهارم شهریور ۱۳۹۲

عجیب ترین ازدواج های جهان

زنی که با برج ایفل ازدواج کرد ، مردی که با خودش ازدواج کرد
 زن سوئدی که با دیوار برلین ازدواج کرد ، مرد ژاپنی که با یکی از شخصیت های بازی
 نینتندو ازدواج کرد ، زنی که با دوست پسر مرده خود ازدواج کرد ،
مردی که با یک بالش ازدواج کرد و بسیاری از این قبیل ...ازدواجهای عجیب

ازدواجهای عجیب


دويست و شصت و يک غواص در 12 ژوئن 2010 در ساحل مورکون، البا، ايتاليا به زير آب رفتند تا مراسم ازدواج فرانچسکا کولومبي و ژان‌پير جيانيکارو را برگزار کنند.

ازدواجهای عجیب

ازدواجهای عجیب


عروسی در فضا:

عروس: لباس سفيد وگوشواره‌هايي شبيه به سيارات کوچک؛ داماد: لباس رسمي مشکي با دکمه سر‌دست‌هايي شبيه به فضا پيمااريک فينگان و نوآ فولمورازدواج‌شون رو در هزاران متير بالاي خليج مکزيک ، به عنوان اولين ازواج جاذبه صفر برگزار کردند.

البته رد و بدل کردن حلقه‌ها و بوسيدن عروس و داماد با مشکلاتي همراه بود

ازدواجهای عجیب

http://irancool.com/rozanehgroup/ordibehesht92/craziest-wedding/03.jpg

ازدواجهای عجیب

ازدواجهای عجیب


 مرد ژاپنی که با یکی از شخصیت های بازی نینتندو ازدواج کرد

 

زنی که با برج ایفل ازدواج کرد

 

 

مردی که با خودش ازدواج کرد

 

زن سوئدی که با دیوار برلین ازدواج کرد 

 

 زنی که با دوست پسر مرده خود ازدواج کرد 

 

 مردی که با یک بالش ازدواج کرد!!

 

 زنی که با یک افعی ازدواج کرد


عروسي در فروشگاه T.J Maxx. آرزوي ليزا ازدواج در راهروي کفش‌هاي سايز 8 فروشگاه تي.جي مکس بود. اون که اين مکان رو "محل شادي" نام گذاشته بود، بالاخره با Drew Ellis در همين محل ازدواج کرد. اين ازدواج در حالي صورت گرفت که اين فروشاه هنوز باز بود


اين زوج که هر دو نظافت‌چي شيشه‌هاي ساختمان‌هاي بلند بودند، تصميم گرفتند مراسم ازدواج‌شون رو در حال پايين اومدن از يک ساختمان در شهر محل زندگي‌شون در چين(کومينگ) برگزار کنند.


عروس و داماد گفتند: " ما انجامش ميديم" و اينجوري شد که در شهر Juneau آلاسکا، روي يک توده يخ شناور که معمولا درجه حرارت 5 تا 10 درجه پايين‌تر از روي زمينه، اونها ازدواج کردند. اميدواريم که اينکار منجر به يک ازدواج گرم شده باشهمراسم ازدواج عجیب زوج عاشق ماهیگیری

یک زوج با ذوق آلاسکایی که علاقه عجیبی به ماهیگیری دارند تصمیم گرفتند مراسم ازدواج خود را حین ماهیگیری برگزار کنند.

آنها برای رد و بدل کردن حلقه و برگزاری مراسم عقد ازدواج وسط رودخانه ای در جنوب شرق آلاسکا را انتخاب کردند.

در حالیکه ساقدوشها با قلابهای ماهیگیری تزئین شده با گل پشت سر آنها ایستاده بودند و حلقه های ازدواج در دهان دو شاه ماهی آزاد قرار داشت این زوج ماهیگیر به عقد هم درآمدند و رسما زن و شوهر شدند.

این زوج که هردو مربی ماهیگیری هستند اعلام کردند به قدری این حرفه را دوست دارند که تصمیم گرفتند تم مراسم ازدواجشان نیز مربوط به ماهیگیری باشد ، اگرچه این تصمیم ابتدا کمی عجیب و غیر ممکن به نظر میرسید اما آنها موفق شدند آنرا عملی ساخته و میهمانان خود را غافلگیر کنند.

ساعاتی بعد از مراسم ازدواج این زوج به ماهیگیری پرداخته و با صید دو قزل آلای صورتی بزرگ جشن خود را کامل کردند.

عروس خانم میگوید : آب این رودخانه خروشان کاملا سرد است و هرکسی توان ایستادن در آن را ندارد بنابراین توصیه میکنم زوج دیگری فکر امتحان کردن این مراسم را در سر نپرورانند.

River wedding 470x280 مراسم ازدواج عجیب زوج عاشق ماهیگیری+تصاویر

River Wedding 2 t470 مراسم ازدواج عجیب زوج عاشق ماهیگیری+تصاویر

River wedding bride t470 مراسم ازدواج عجیب زوج عاشق ماهیگیری+تصاویر

River wedding fish t470 مراسم ازدواج عجیب زوج عاشق ماهیگیری+تصاویر

river wedding setting t470 مراسم ازدواج عجیب زوج عاشق ماهیگیری+تصاویرکشور نیوزیلند

ویزای مرد هندی که همسر نیوزیلندی اش ۴۰ سال بزرگتر از او بود را قبول نکرد!

بر طبق گزارشات یک خبرگزاری نیوزیلندی، سال گذشته مردی به نام بالویندر سینگ ۲۲ ساله با یک خانم نیوزیلندی ۵۹ ساله به نام جی لین کیسل در یک آرایشگاهی در گلن فیلد آشنا شد.

آقای سینگ می گوید ارتباط آنها ابتدا با پیام های متنی شروع شد ولی تا سه هفته بعد از آن به طور رسمی تر با هم آشنا شده و دو ماه بعد با یکدیگر ازدواج کردند.

این مرد هندی یک دانشجوی بین المللی است و برای ویزای کاری فرم پر کرده بود که تقاضای او مورد قبول واقع نشده و در پاسخ به درخواستش نوشتند:”ما متوجه شدیم که شما و همسرتان فاصله ی سنی بسیار قابل توجهی دارید. همچنین اختلاف مذهبی و فرهنگی نیز بین شما و همسرتان مشاهده کردیم و بر همین اساس ما متقاعد نشدیم که این ازدواج ممکن باشد.”

آقای سینگ می گوید:” این تصمیم بسیار نژاد پرستانه و قدیمی است. من همسرم را به دلیل آنکه دوستش داشتم انتخاب کردم. سن تنها یک عدد است. همچنین زیر سوال قرار دادن اختلاف فرهنگی اشتباه است زیرا اگر من می خواستم کاملا هندی باشم در همان هند می ماندم.”

خام کیسل – سینگ که یک پسر ۳۷ ساله دارد وقتی از سازمان مهاجرت نیوزیلند از او سوال کردند چه احساسی دارد که پدر و مادر شوهرش ۴۶ و ۴۵ ساله هستند گفت:”من اهمیتی نمی دهم. من در وجودم ۲۱ ساله هستم. سن مهم نیست. مهم آن است که چه چیزی را دوست دارید، سن موضوع مربوطی نیست.”

مدیر سازمان مهاجرت نیوزیلند به نام مایکل کارلی این تصمیم را نژاد پرستانه ندانست و گفت :”این زوج پس از سه ماه به صورت نامتداول به همسری هم درآمده اند. در بازدیدی که از خانه این زوج به عمل آوردیم ، آنجا را بیشتر شبیه پانسیون یافتیم”

آقای سینگ نیز از آنها شکایت کرد ولی با دیپورت مواجه شد.

glyn kessell 59 and husband balwinder singh 22 470x264 ازدواج پسر 22 ساله با خانم 59 ساله! + عکس
یک پسربچه مدرسه ای ۸ ساله با یک زن ۶۱ ساله ازدواج کرد چراکه روح اجدادش به او این دستور را دادند!

سانله ماسیللا با خانم هلن شابانگو که قبلا ازدواج کرده و پنج بچه دارد ازدواج کرد. این پسر اهل تیشوانه ، آفریقای جنوبی است و می گوید اجدادش به او گفته اند که ازدواج کند و خانواده اش از ترس مکافات الهی مراسم ازدواج را برگزار کردند.

ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله 1 470x271 ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله! + تصاویر

آنها ۵۰۰ پوند به عروس و بیش از ۱۰۰۰ پوند خرج مراسم عروسی کردند که در طی دوماه برنامه ریزی شده بود و داماد نیز در حضور ۱۰۰ مهمان حلقه ازدواج را با عروس ۶۱ ساله رد و بدل کرد.

این ازدواج باعث حیرت زیادی در بین عموم شده است ولی این خانواده از این مراسم حمایت کرده و می گویند این مراسم تنها جنبه صوری داشته و واقعی نیست.

مادر ۴۶ ساله داماد به نام پاتینس ماسیللا می گوید:”این واقعه اولین بار است که در خانواده پیش آمده ، سانله از نام پدربزرگش نام گذاری شده و پدربزرگش هرگز پیش از مرگ مراسم عروسی معمول نداشت. او هلن را انتخاب کرد چراکه خودش عاشقش بود.”

“با این کار ما نیاکان را خوشحال می کنیم، اگر ما کاری که پسرمان درخواست کرد را انجام نمی دادیم ممکن بود برای خانواده بدشگون باشد.”

ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله 4 470x319 ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله! + تصاویر

او در ادامه گفت :”سانله برای این ازدواج بسیار خوشحال بوده و چیزی است که خودش خواسته است و از این که ازدواج کرده بسیار خوشحال و هیجان زده است.”

سانله و عروسش هیچ گونه مدارک ازدواج را امضا نکرده و با یکدیگر زندگی نخواهند کرد و هرکدام به زندگی معمول خود بازمی گردند.

ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله 5 470x292 ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله! + تصاویر

سانله نیز درباره ازدواجش گفت :”من به مادرم گفتم می خواهم ازدواج کنم ، چون واقعا می خواستم، خوشحالم که با هلن ازدواج کردم ولی من به مدرسه خواهم رفت و خوب درسم را خواهم خواند”"وقتی بزرگ شدم با خانمی هم سن خودم ازدواج می کنم.”

ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله 3 470x289 ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله! + تصاویر

با وجود آنکه عروس آنقدر بزرگ است که می تواند جای مادربزرگ سانله باشد و خودش فرزندانی از سن ۳۷ تا ۲۷ سال دارد ولی از برپایی این مراسم خوشحال بود.

شوهر عروس خانم ، آلفرد ۶۵ ساله نیز گفت :”من و بچه هایم خوشحالیم. من هیچ مشکلی با این مراسم نداشتم ولی بسیاری شوکه شدند.”

ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله 2 470x343 ازدواج باورنکردنی پسر 8 ساله و زن 61 ساله! + تصاویر

سانله دست در دست مادرش به مراسم ازدواج خودش می رود


ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش

خانم چن وی یه که به نظرش برای برگزاری جشن عروسی به جناب داماد نیازی ندارد، در روز مقرر پیراهن سفیدش را بر تن میکند، دست گل خود را بر میدارد و در یک سالن مجلل، مراسم عروسی اش را به همراه ۳۰ نفر از دوستان جشن میگیرد!

taiwanese woman 02 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر

این خانم ۳۰ ساله که کارمند موفق یک دفتر تجاری در تایپه است، در پیدا کردن مرد مناسب زندگی‌ خود به هیچ عنوان موفق نبوده اما از آنجا که دیگر نمی‌توانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل کند خودش با خودش ازدواج کرد. چن میگوید که ۳۰ سالگی برای من یکی از بهترین دوره‌های زندگی است. شغل عالی و تجربیات موفقی دارم اما هنوز هیچ شریکی برای زندگی ام پیدا نکرده‌ام. خب، چه کاری از دستم بر می‌آید؟

taiwanese woman 01 470x313 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر

این تصمیم به معنای مخالفت من با ازدواج نیست. فقط امیدوارم با این کار بتوانم با باورهای غلط جامعه سنتی در این مورد مبارزه کنم. اینکه مردم با دیده تحقیر به من نگاه کنند یا لقب‌های نامناسب بدهند شایسته هیچ زنی نیست. بعد از اعلام خبر ازدواج ۳۶۰۰ پوندی این زن، یک کمپین آنلاین مخالف در اینترنت برای موارد مشابه راه اندازی شد.

taiwanese woman 03 470x313 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر

زنان تایوانی پس از رسیدن به وضعیت با ثبات و موفق اقتصادی و شغلی دیرتر و کمتر ازدواج می‌کنند و این مسئله دولت این کشور را در مورد کاهش نرخ تولد و تاثیر روی باروری به شدت نگران کرده است. در تحقیقاتی که سال جاری انجام شده است تنها دو پنجم زنان تایوان عنوان کرده‌اند که به نظرشان خانم‌های متاهل نسبت به مجردها زندگی بهتری دارند. چن که برای ماه عسل انفرادی‌ قصد سفر به استرالیا را دارد میگوید: فقط امیدوارم انسانها برای خودشان احترام بیشتری قائل شوند تا برای حرفهای دیگران.

taiwanese woman 04 470x313 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر

مادر او در ابتدا به حضور یک داماد در مراسم اصرار و تاکید داشت اما مدتی بعد قید حضور در جشن ازدواج دخترش را زد. به هر ترتیب خانم چن نمیتواند ازدواج با خودش را به شکل رسمی ثبت کند و اگر بعدها مرد مناسب خود را پیدا کرد باید دوباره ازدواج کند.

taiwanese woman 08 470x313 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر

taiwanese woman 09 470x313 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر

taiwanese woman 05 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویر


taiwanese woman 07 ازدواج عجیب یک دختر زیبای تایوانی با خودش!+تصاویرقطاری از عروس و داماد!

در حرکتی نمادین ۱۶ عروس و داماد با دوچرخه به خانه جدید خود رفتند.

مراسم عروسی در یانکینگ در حومه پکن برگزار شده و تازه دامادها فرمان دوچرخه را در دست گرفته و عروسها را سوار کرده و به سوی خانه های خود رفتند.

تمام دوستان و اوقام این ۱۶ عروس و داماد در یک باغ دور هم جمع شده و برای همه انها یک مراسم عروسی باشکوه گرفته شد.

دلیل این عروسی دسته جمعی معلوم نیست اما این ۱۶ زوج همگی فارغ التحصیل از یک دانشگاه هستند.

عروسها و دامادها تقریبا شکل هم بودند!!

13 8 21 23331article 2398128 1B605618000005DC 261 964x631 470x307 قطاری از عروس و داماد! + تصاویر دیدنی

13 8 21 233232article 2398128 1B605624000005DC 992 964x594 470x289 قطاری از عروس و داماد! + تصاویر دیدنی

13 8 21 233323article 2398128 1B605604000005DC 472 964x643 470x313 قطاری از عروس و داماد! + تصاویر دیدنی

13 8 21 233349article 0 1B605620000005DC 727 964x612 470x298 قطاری از عروس و داماد! + تصاویر دیدنیدسته بندی : خبر های جالب مراسم عروسی
برچسب‌ها: عجیب ترین, بنفشه مافی, فروشگاه سیندرلا, عروسی, جشن

 

آخرین مطالب

» مدلهای جدید فروشگاه سیندرلا - سری اول ( پنجشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۲ )
» فروشگاه لباس عروس سیندرلا ( سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۲ )
» عروسی جالب ( دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲ )
» عروسی ترسناک زوج ماجراجو ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» بدون نگرانی عروسی کنید ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» انتخاب لباس عروس ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟ ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» عجیب ترین ازدواج های جهان ( دوشنبه چهارم شهریور ۱۳۹۲ )
» سنت ازدواج در کشورهــای مختلــف ( پنجشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۲ )
» مدل های عروس محجبه ( جمعه هجدهم مرداد ۱۳۹۲ )
» عکس های جالب از مدل ماشین های عروس ( جمعه هجدهم مرداد ۱۳۹۲ )
» مدل های زیبای دسته گل عروس ۲۰۱۳ ( جمعه هجدهم مرداد ۱۳۹۲ )